На Ніжинщині депутатка проголосувала за виділення землі собі та родичу

На Ніжинщині депутат місцевої ради проголосувала за виділення собі земельних ділянок. Тепер прокуратура вимагає скасувати рішення.

Фото ілюстративне (з відкрих джерел)

Як ПіКу повідомили в пресслужбі Прокуратури Чернігівської області, то 25 травня 2021 року Перемозькою сільською радою було прийнято ряд рішень про виділення земельних ділянок 2,00 га кожна у приватну власність особі, яка є депутатом Перемозької сільської ради та її близькому родичу.

Даний факт є прямим порушенням Закону України «Про запобігання корупції», за що винну особу було притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.

Зазначене вище правопорушення, а саме: прийняття органом місцевого самоврядування рішення, яке має конфлікт інтересів, потребує визнання його недійсним. Руагуючи на вказаний факт та захищаючи інтереси держави прокурором Ніжинської окружної прокуратури подано позов до суду, який на даний час перебуває на розгляді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Земельний дерибан» на Чернігівщині триває: Держгеокадастр «віддав» 60 гектарів землі Сухополов’янської громади.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я