На Чернігівщині та в Києві пробне ЗНО перенесли через карантинні обмеження

Через припинення руху громадського транспорту пробне зовнішнє незалежне тестування у місті Київ та в Чернігівській області буде перенесено на 24 квітня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Нагадаємо: Пробне зовнішнє незалежне тестування з усіх навчальних предметів мало відбутися 10 квітня 2021 року.

«Через припинення руху громадського транспорту, що унеможливлює доїзд зареєстрованих учасників, а також педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього оцінювання, пробне ЗНО у м. Київ та Чернігівській області буде перенесено на 24 квітня. В інших регіонах України пробне ЗНО відбудеться, як і заплановано, 10 квітня», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що незалежно від того, коли саме той чи той учасник/учасниця проходитиме оцінювання, для нього /неї буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома, однак різнитиметься дата внесення відповідей до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

Так, учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможуть занести свої відповіді до цього сервісу 10–14 квітня, тобто відповідно до попередніх планів.

Учасники з м. Київ і Чернігівської області, для яких тестування буде перенесено на 24 квітня, зможуть занести свої відповіді на тест, на який вони були зареєстровані, з 24 до 28 квітня (після проходження оцінювання). Щоб уможливити якнайповніше ознайомлення цих учасників із іншими тестами пробного ЗНО з 10 до 28 квітня в кабінетах цих учасників пробного ЗНО буде розміщено «бонусні тести», які можна буде пройти вдома і внести результати їхнього виконання у спеціальний сервіс з 10 до 28 квітня.

Наприклад, якщо учасник з м. Києва зареєструвався для проходження тесту з математики, він пройде пробне ЗНО з цього навчального предмета 24 квітня й занесе свої відповіді на завдання цього тесту в період з 24 до 28 квітня. Але він зможе уже 10 квітня ознайомитися із завданнями тестів з української мови, хімії, біології тощо і з 10 до 28 квітня внести свої відповіді з цих навчальних предметів до сервісу визначення результатів.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 швидких способів, які допоможуть очистити розум та перезавантажитися.

У УЦОЯО просять тих учасників, які проходитимуть оцінювання пізніше, до 24 квітня утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані.

Нагадаємо: у 2020 році пробне ЗНО було скасовано через епідемічну ситуацію. У 2021 році , за повідомленням Міністерства освіти та науки, пробне ЗНО, основна сесія ЗНО відбудуться в установлені терміни.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я