Інформаційна атака аби зіпсувати репутацію: власник комплексу “Блакитні озера” прокоментував ситуацію з отруєнням

Власник комплексу «Блакитні озера» Іван Чаус прокоментував ситуацію з отруєнням людей. За його словами це була спланована інформаційна атака, яка мала на меті нашкодити бізнесу та зіпсувати репутацію.

Публікації про масове отруєння людей після відпочинку на озерах почали з’являтися в соцмережах Facebook та Instagram з 2-го серпня.

Зокрема, житель Житомира Віктор Журавський, котрий відпочивав на Голубих озерах з 30-го липня до 2-го серпня, розповів, що там на місці були перебої з електрикою. Через це нібито виникли проблеми з постачанням води в комплекс. Він припустив також, що люди отруїлися, тому що купалися та використовували воду з озера.

У коментарях для ЗМІ Іван Чаус повідомляв, що до адміністрації закладу зі скаргами щодо якості води й через отруєння ніхто не звертався. Таку ж інформацію оприлюднили фахівці чернігівських установ, які відповідають за безпеку оточуючого середовища, контролюють стан водоймищ тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи було отруєння на Голубих озерах? Та що говорить власник комплексу відпочинку?

Лабораторні дослідження мікробіологічних та санітарно-хімічних показників проводила ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». Проби води взяли 9 серпня.

А вже 13-го оприлюднили такі результати:

вміст лактозопозитивних кишкових паличок (ЛКП) становить від 900 до 2800 в 1 дм3, що відповідає вимогам ДСП 173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів» при допустимому значенні не більше 5000 в 1 дм3;

збудники захворювань – патогенні ентеробактерії, в т. ч. сальмонели, шигели, не виявлені.

Як повідомляє обласний центр, санітарно-хімічні показники також відповідають санітарним нормам, вміст хімічних речовин не перевищує гранично допустимі концентрації.

За словами Івана Чауса, прізвища людей, які розгорнули брудну інформаційну атаку, йому відомі, і він не вважає це випадковістю. Майже одночасно на його адресу пролунали закиди і щодо сміття на озерах, були скарги щодо деяких інших моментів у діяльності комплексу.

“Не буду називати прізвища й оцінювати спроби цих людей, як-то кажуть: Бог їм суддя,– каже Іван Чаус. – Можливо, це звичайна людська заздрість, можливо, щось інше. Звісно, в роботі нашого комплексу, як і будь-якого іншого, є певні недоліки, і ми намагаємося їх виправляти. Не буду приховувати, що в результаті цієї кампанії мій бізнес несе фінансові збитки. Багато хто телефонує, відмовляється від заброньованих номерів і заходів. Але мені більше болять репутаційні втрати, адже заради доброго ім’я та популярності туристичного бренду ми наполегливо працювали роками”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдиний квиток та скорочення маршрутів: у Чернігові презентували нову транспортну модель.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я