Чи було отруєння на Голубих озерах? Та що говорить власник комплексу відпочинку?

Днями в мережі почали ширись повідомлення про ймовірне масове отруєння після відпочинку на Голубих озерах, що біля села Олешня Добрянської громади. І тепер тут проведуть дослідження води.

Про це Суспільному повідомив власник комплексу «Голубі озера» на першому озері Іван Чаус.

Інформацію про масове отруєння людей він, каже, дізнався з соцмереж.

«За два місяці до нас офіційно жодна людина не звернулася з скаргами. Також, ми в червні за власні гроші замовляли дослідження води та піску. Всі результати в нормі. Найближчими днями ще раз візьмуть воду на аналізи», – розповів Іван Чаус.

Керівник обласного лабораторного центру Микола Донець у коментарі Суспільному сказав, що жодних повідомлень з медичних закладів і від людей про отруєння на Голубих озерах до них не надходило. Вони можуть провести аналізи, їх у них має замовити Держпродспоживслужба.

В свою чергу, провідний фахівець відділу роботи зі зверненнями громадян, взаємодії з громадськістю та ЗМІ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Надія Балінська розповіла журналістам Суспільного, що до них також не надходило звернень стосовно масового отруєння людей на Голубих озерах.

ФОТО: Опитування з групи Типовий Чернігів
ФОТО: Опитування з групи Типовий Чернігів

Відпочивальник з Житомира 32-річний Віктор Журавський телефоном розповів, що він відпочивав на Голубих озерах з п’ятниці 30-го липня до понеділка 2-го серпня. І починаючи з вечора п’ятниці, там були проблеми з електрикою. За його словами, через перебої електропостачанням почалися проблеми з постачанням води в комплекс. Він припускає – люди отруїлися через воду з озера.

«Ми були на грані дизентерійного колапсу. Тому що люди з озера набирали воду для своїх потреб. Потім ця проблема нібито вирішилася. Але з’явилася інша – через добу у людей почалося погане самопочуття. Відпочивальники не виходили з санвузлів. Я досі через стан здоров’я не можу виїхати з Чернігова додому, в мене температура 39», – розповів Віктор Журавський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни все-таки повернули державі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я