Дмитро Синенко може стати заступником голови Чернігівської ОДА

В Чернігівській ОДА найближчим часом буде призначено нового заступника голови адміністрації. І ним може стати Дмитро Синенко, який на початку вересня був представлений колективу ЧОДА як радник В’ячеслава Чауса на громадських засадах

Декларація Дмитра Синенка як кандидата на посаду в публічному доступі з’явилась вчора, 26 вересня.

Цікаво, що в документі вказана посада саме заступника голови ЧОДА, а не першого заступника. Адже від 20 вересня 2021 року з посади першого заступника було звільнено та переведено до іншої адміністрації Олену Бойко, яка була призначена ще Анною Коваленко, і очікувано, що спочатку мали б призначити людину саме на її місце. Однак, вочевидь, кандидат на цю посаду ще проходить службові перевірки і поки що буде призначено тільки заступників.

Нагадаємо, раніше головою обласної державної адміністрації було призначено Дмитра Іванова, а також на посаді заступника продовжує працювати Жанна Шерстюк, призначена ще Анною Коваленко, і яка, ймовірно, може залишитися на цій посаді. Адже, як раніше зазначив В’ячеслав Чаус, то його заступниками зможуть бути виключно місцеві люди.

Що відомо про Дмитра Синенка

Дмитро Григорович Синенко народився у 1982 році. Має повну вищу освіту: у 2004 році закінчив Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю «Фінанси», у 2003 році пройшов у Харківському фінансово-економічному інституті спеціалізований курс «Маркетинг».

У 2012 році Дмитра Синенка було призначено директором комунального підприємства “Паркування та ринок” Чернігівської міської ради.

Наразі ж він є засновником декількох компаній:

Що в декларації Дмитра Синенка

Грошові активи – 400 000 грн. та 35 000 доларів. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у 2020 році склав 969 000 грн., заробітна плата отримана за місцем роботи, а саме в ТОВ “Компанія “ДС Груп”, -70 068 грн. та заробітні плати отримані за сумісництвом – 17 887 грн.

У власності Дмитра Синенка квартира площею 109,8 кв.м. в Чернігові та квартира площею 54,2 кв.м. в Чернігові, але вже у спільній власності з дочкою.

Він є власником житлового будинку в селі Студенець, що на Городнянщині, площею 113, 6 кв.м. та земельної ділянки біля будинку площею 2500 кв.м. У власності є і ще одна земельна ділянка в Малій Дівиці площею 20 000 кв.м.

Серед рухомого майна у Дмитра Синенка автомобіль марки LEXUS 2013 року випуску, автомобіль ВАЗ 2004 року випуску, три вантажних автомобілі марки RENAULT, трактор БЕЛАРУС 1221.1, а також мотовсюдихід YAMAHA та причіп. 

Крім того, в оренді Дмитро Синенко має більше 120 га землі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто запропонував В’ячеславу Чаусу очолити Чернігівську ОДА та над чим працюватиме в першу чергу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я