В слідчому ізоляторі засудженим за гроші дають користуватися Інтернетом

Засуджені, які перебувають в чернігівському слідчому ізоляторі можуть користуватися мобільним телефоном та інтернетом. Так, 4 мобільні телефони виявили співробітники державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» під час перевірки посилки, засудженому, який перебуває в СІЗО.

Перевіряючи надходження зі Славутича старший прапорщик внутрішньої служби виявив 4 мобільні телефони, які були приховані в нардах.

В пресслужбі ДУ “Чернігівський слідчий ізолятор” журналістам ПіК повідомили, що даний факт був зареєстрований у відповідності з чинним законодавством України, а також направлено запит до органів внутрішніх справ для встановлення особи відправника та подальшого складання протоколу про адміністративне правопорушення.

Та як, власне, засуджені можуть користуватися телефонами? Як повідомили журналісти Чернігів.City, то аби скористатися мобільним зв’язком арештанту необхідно придбати телефон, сім-карту, передати це на зберігання до представників СІЗО. Користуватися цим можна буде за попередньої заяви. Це стосується лише людей, які вже мають вирок суду.

Ті ж, хто прибуває в ізоляторі в очікуванні суду, або під час слідчих дій, такої можливості не мають.

Крім того, засуджені можуть користуватися інтернетом у спеціально відведених камерах. Ця послуга коштує 7 грн за годину.

Хоча арештанти, які хочуть користуватися телефоном постійно, часто вдаються до хитрощів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За збут наркотиків судитимуть інспектора слідчого ізолятора.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я