Голова Чернігівської ОДА призначив нового радника

Сьогодні, 6 вересня, на щотижневій нараді голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус представив свого нового радника Дмитра Синенка.

Про це голова ЧОДА повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Новий тиждень – нові завдання – нові (офіційно) люди в команді. Щопонеділкову нараду розпочав з представлення колективу свого заступника, який опікуватиметься економічним розвитком регіону, інвестиційними проєктами, взаємодією і координацією з органами місцевого самоврядування, екологічною проблематикою, містобудуванням та регіональним розвитком, – Дмитра Іванова. А також радника на громадських засадах Дмитра Синенка“, – написав В’ячеслав Чаус.

Що відомо про Дмитра Синенка

Дмитро Григорович Синенко народився у 1982 році. Має повну вищу освіту: у 2004 році закінчив Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю «Фінанси», у 2003 році пройшов у Харківському фінансово-економічному інституті спеціалізований курс «Маркетинг».

У 2012 році Дмитра Синенка було призначено директором комунального підприємства “Паркування та ринок” Чернігівської міської ради.

Наразі ж він є засновником декількох компаній:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто запропонував В’ячеславу Чаусу очолити Чернігівську ОДА та над чим працюватиме в першу чергу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я