Чернігівку Тетяну Бойко призначили в.о. заступника Голови НСЗУ

Сьогодні, 16 червня, Тетяну Бойко було призначено в.о.заступника Голови Національної служби здоров’я України.

Про це Тетяна Бойко повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

“Друзі, сьогодні мала честь бути призначеною в.о.заступника Голови НСЗУ Національна служба здоров’я України. По-перше, це – надзвичайно важливе рішення для Нацслужби. Складно працювати такій організації без управлінців. І це – вагомий внесок у зміцнення інституції. По-друге, для мене це – велика відповідальність. Виклики перед службою стоять серйозні, не все зараз працює так, як повинно”, – написала Тетяна Бойко.

Також вона зазначила, що насамперед хоче зосередитися на двох напрямках: налагодження бізнес-процесів та роботі з командою.

Нагадаємо, наприкінці березня 2021 року Тетяна Бойко повідомила, що подала свою кандидатуру на посаду Голови Національної служби здоров’я України, однак очільника відомства так і не було обрано. Зазначимо, що конкурс на зайняття посади Голови оголошували чотири рази за останні два роки та все безрезультатно. Сьогодні у служби є тимчасово виконуючий обов’язки голови.

Довідково: Тетяна Бойко працювала директоркою департаменту комунікацій НСЗУ майже з початку роботи самої служби – з липня 2018 року. Працювала на керівних посадах у приватному та державному секторі, а також була членом виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

В Тетяни повна вища освіта за спеціальністю “Математика та основи економіки”, а також диплом магістра політології, публічної політики та адміністрування. Пані Бойко також проходила навчання за різноманітними програмами – Української школи політичних студій, The Aspen Institute Kyiv, Києво-Могилянській бізнес-школи тощо. У серпні 2016 року проходила стажування у Великобританії за програмою British Council.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я