У Перу президентом країни обрали свого “Голобородька” [ФОТО]

У Перу на президентських виборах з мінімальним відривом переміг представник лівих сил — кандидат від соціалістів Педро Кастільйо.

Supporters of Peru’s presidential candidate Keiko Fujimori gather near the National Jury of Elections, in Lima, Peru, June 15, 2021. REUTERS/Angela Ponce

Про це пише Reuters.

Педро Кастільйо — член лівої партії «Вільне Перу». Він учитель початкової школи і політичний новачок і отримав підтримку широких мас за обіцянки переписати конституцію і перерозподілити гірничодобувні багатства.

На виборах він випередив свою консервативну суперницю Кейко Фухіморі, доньку 45-го президента країни Альберто Фухіморі, на менш ніж піввідсотка голосів.

Загалом Кастільйо отримав 50,125%, а Фухіморі — 49,875%.

Представниця правих сил, Фухіморі, висунула звинувачення у фальсифікації виборів в сільській місцевості, втім міжнародні спостерігачі заявили, що немає ніяких доказів фальсифікації і що вибори були чесні.

“Новий час розпочався”, – написав Кастільо у соцмережі поряд із своєю фотографією з піднятими руками. Він повторив гасло своєї кампанії: “У багатій країні більше немає бідних”.

Він також оновив свій профіль у Twitter, зазначивши “Обраний президент Республіки Перу (2021-2026)”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більшість українців не хочуть, щоб Зеленський балотувався на другий термін – КМІС.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я