Тетяна Бойко з Чернігова кандидат на посаду голови Національної служби здоров’я України

Цього тижня завершився прийом документів на посаду голови Національної служби здоров’я України. Для участі в конкурсі подали документи четверо кандидатів, які вже працюють в команді НСЗУ: Андрій Віленський, Леся Іванищук, Олександра Машкевич та чернігівка Тетяна Бойко.

Про це повідомляють на сайті НСЗУ.

Тетяна Бойко наразі є директоркою департаменту комунікацій НСЗУ. Вона працює на цій посаді майже з початку роботи самої служби – з липня 2018 року. Має великий досвід розробки та впровадження стратегій розвитку для регіонів та міст. Працювала на керівних посадах у приватному та державному секторі, а також була членом виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

В Тетяни повна вища освіта за спеціальністю “Математика та основи економіки”, а також диплом магістра політології, публічної політики та адміністрування. Пані Бойко також проходила навчання за різноманітними програмами – Української школи політичних студій, The Aspen Institute Kyiv, Києво-Могилянській бізнес-школи тощо. У серпні 2016 року проходила стажування у Великобританії за програмою British Council.

У свою чергу Андрій Віленський займає посаду очільника НСЗУ. 31 серпня минулого року його призначили тимчасово виконуючим обов’язків голови служби. В НСЗУ починав з посади керівника Центрального міжрегіонального департаменту, потім очолював департамент договірної роботи і був саме тією людиною, яка керувала процесом контрактування спеціалізованих медичних закладів.

Пан Віленський з досвідом роботи педіатром, завідувача та головного лікаря дитячої поліклініки, топ-менеджера приватних медичних центрів Києва, а також є кандидатом наук державного управління. Працюючи топ-менеджером у приватних закладах, впровадив сучасні стандарти надання медичної допомоги на засадах доказової медицини.

Наступною кандидаткою є директорка Департаменту фінансів та бухгалтерського обліку, а по суті головний бухгалтер НСЗУ – Леся Іванищук. Має великий досвід у сфері фінансового управління, бухгалтерського обліку та контроля за використанням бюджетних коштів. Працювала у державному секторі: системі пенсійного фонду України, Міністерстві транспорту та зв’язку, Міністерстві юстиції України. Має вищу освіту за фахом економіки і підприємництва, обліку та аудиту, а також диплом магістра за спеціальністю права.

Що ж до Олександри Машкевич, то ця кандидатка наразі є заступницею директора департаменту договірної роботи НСЗУ. Під її керівництвом забезпечується укладення договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій між закладами, які надають первинну, спеціалізовану та екстрену медичну допомогу та НСЗУ, а також договори між аптечними закладами та НСЗУ. Має досвід роботи в МОЗ керівником експертної групи з питань надання вторинної та третинної медичної допомоги Директорату медичних послуг. Працювала у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, лікарем-терапевтом, завідувачем приймального відділення Київської клінічної лікарні №2 на залізничному транспорті філії «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця». Має диплом магістра НМУ імені О.О. Богомольця, а також диплом магістра за спеціальністю “Фінанси, банківська справа, страхування” КНУ імені Тараса Шевченка.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я