БФ “Карітас України” продовжує допомагати медичним закладам Чернігівщини

Сьогодні, 22 квітня, Чернігівська область отримала 6 кисневих концентраторів в рамках співробітництва Чернігівської облдержадміністрації з міжнародним благодійним фондом “Карітас України”.

“Я вдячна всім за допомогу, особливо актуальну в часи пандемії. Сьогодні ми бачимо як виглядає співпраця облдержадміністрації, благодійного фонду, медиків та соціально-відповідального бізнесу. Вже найближчим часом пацієнти обласного медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб та обласної психоневрологічної лікарні отримають таку необхідну кисневу підтримку і шанс швидше одужати”,  – зазначила Анна Коваленко.

Кисневі концентратори “Біомед” сертифіковані в Україні та користуються попитом серед медичних закладів. Прилад забезпечений всіма необхідними датчиками, які дозволяють більш точно планувати і контролювати процес лікування. Кисневу підтримку одночасно можуть отримувати двоє пацієнтів.

“Це вже третій гуманітарний вантаж, який отримуємо в рамках нашої співпраці з благодійною організацією “Карітас України” і, сподіваюсь, не останній. Дуже вдячна всім, хто долучається до допомоги області в такий нелегкий час, рятуючи найцінніше – здоров’я та життя людей,” – сказала Анна Коваленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анна Коваленко: державно-приватне партнерство має стати ефективним механізмом залучення інвестицій в регіон.

Нагадаємо, що в рамках співпраці Благодійний фонд «Карітас України» передав соціальним закладам області 15 тонн сертифікованих та якісних засобів для прання і прибирання, а медичним працівникам Чернігівської обласної лікарні засоби індивідуального захисту.

Джерело: прес-служба ЧОДА.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я