Філіал Чернігівської політехніки з’явиться в Славутичі вже в новому навчальному році

Сьогодні, 22 квітня, делегація Національного університету “Чернігівська політехніка” на чолі з ректором Олегом Новомлинцем провели зустріч з міським головою Славутича Юрієм Фомічевим. 

Про це повідомляє “Славутицька міська рада” на своїй сторінці у Facebook.

Університет та місто планують співпрацювати та відкрити у Славутичі навчальний центр – представництво “Чернігівської політехніки”. Зокрема, вже в новому навчальному році у Славутичі планують організувати денну форму навчання за спеціальністю “Програмна інженерія”.

Найближчим часом між містом, університетом та ІТ-компаніями буде укладено угоду про співробітництво та сплановано спільну промоційну кампанію по залученню майбутніх студентів.

Довідково: НУ «Чернігівська політехніка» входить до ТОП-30 закладів вищої освіти України. Сайт Marketer.ua оприлюднив ТОП рейтинг закладів вищої освіти України, який не тільки визначає лідера року, але і дозволяє порівняти і оцінити показники ефективності і якості університету, результативність його діяльності в усіх напрямках, наука та освіта, комерціалізація і інтернаціоналізація, якість викладання і перспективу працевлаштування. Незалежними експертами при його складанні були враховані результати ранжирування українських рейтингів «Топ-200 Україна», «Scopus, «Бал ЗНО на контракт», консолідований рейтинг, а також світового рейтингу QS World University Rankings-2020. ТОП-30 – це кращі і найбільші університети України, які надають якісне навчання з перспективою подальшого успішного працевлаштування випускників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні чернігівські боксери повернулись з Чемпіонату України з перемогами [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я