Анна Коваленко розповіла про сексизм та дискримінацію після призначення на посаду голови ЧОДА

Анна Коваленко зізналася, що на посаді голови Чернігівської облдержадміністрації зіштовхувалася з дискримінацією. Крім того, на її шляху траплялися й сексисти.

Колишня голова ОДА стикалася з дискримінацією молодих людей за віком. Про це Коваленко заявила в інтерв’ю виданню “Гордон”.

За словами політикині, подолати стереотипи вдасться тоді, коли більше активних молодих жінок працюватимуть у різних управлінських сферах. Ексчиновниця зізналася, що її зачіпало, коли людей більше цікавило, чи піде вона в декрет, а не заходи для розвитку області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли у мене з’являється можливість щось змінити, я її використовую — Анна Коваленко про роботу на посаді голови ОДА.

“Щойно прийшла на посаду, одразу оголосила 10 пріоритетів у свої роботі. Втім місцеву пресу більше цікавило, чи збираюся я у декрет, аніж те, що збираюся робити у складному регіоні”, – сказала Анна Коваленко.

Вона додала: “Треба віддати належне – коли такі випади були публічними, то інші жінки, з якими я навіть не знайома, заступалися. Було приємне відчуття “сестринства“.

Нагадаємо, 28 липня, Кабінет міністрів України погодив на посаду голови Чернігівської обласної державної адміністрації (ОДА) В’ячеслава Чауса. ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я