Кажуть, що “свої” та втюхують прилади вдесятеро дорожче: як шахраї ошукують пенсіонерів у Чернігові

У Чернігові шахраї знайшли безвідмовний варіант заробітку – продаж за вдесятеро завищеною ціною приладів, що реєструють витік води в оселі.

Про це повідомляє КП “ЖЕК-10” Чернігівської міської ради на своїй сторінці у Facebook.

Комунальники застерігають: упродовж кількох останніх днів у будинках навколо чернігівського ринку “Нива” та на вулицях Пухова і Всіхсвятській діють шахраї, які за 2 тисячі гривень або “пільгово” за 1 тисячу продають “Детектори витоку води” самотнім пенсіонеркам поважного віку. Ці прилади (величиною з баночку крему) в українському Інтернеті коштують максимум 340 гривень, а на міжнародних сайтах 2 євро (65 гривень).

“Молоді чоловіки середнього зросту з папками, віком близько 30 років, обходять будинки, кажучи, що вони “свої”, показують посвідчення людям з послабленим зором, говорять про величезні “пільги” дітям війни та різним категоріям людей. Потім виписують “квитанції” зі штампами і зникають”, – йдеться у повідомленні.

Або ж після виписування “квитанції” намагаються забрати гроші 2000 гривень та зі словами “Вам установить ЖЕК” або “До вас прийде працівник водоканалу і установить прилад” – зникають.

В ЖЕК зазначили, що про випадки шахрайства вже повідомлено поліцію. Виїжджали слідчо-оперативні групи. “Підприємців” шукають.

“ПРОХАННЯ: попередити батьків і людей поважного віку не ловитися на гачок шахраїв….ПОКИ ПИСАВСЯ МАТЕРІАЛ іще одну пенсіонерку ошукали на 2300 гривень з вулиці Всіхсвятської”, – наголошуютьв повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 250 доларів за дозу: СБУ викрила злочинців, які “продавали” підробку вакцини Pfizer [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я