Кабмін погодив В’ячеслава Чауса на посаду голови Чернігівської ОДА

Сьогодні, 28 липня, Кабінет міністрів України погодив на посаду голови Чернігівської обласної державної адміністрації (ОДА) В’ячеслава Чауса. 

Фото з Фейсбук сторінки В’ячеслава Чауса.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Уряду.

Варто зазначити, що вперше в прямому ефірі Уряду з кандидатом на посаду очільника обласної державної адміністрації було проведено співбесіду. Для представлення бачення розвитку області та перших кроків на посаді голови В’ячеславу Чаусу дали 3 хв. 

“Перше і найголовніше, це налагодження дієвого, конструктивного діалогу з громадами. Це те чого зараз не вистачає в області. Дуже не вистачає. Ми маємо об’єднатися навколо цілей сталого розвитку, навколо ініціатив президента і разом спільно розвивати Чернігівщину. Хотів би зупинитись на “Великому будівництві”, по тій інформації, що володію я темпи і динаміка виконання проектів, які є на Чернігівщині вкрай низькі. Це потрібно змінювати негайно і радикально. Також хочу доторкнутись питання охорони здоров’я, оскільки минулоріч в рамках благодійного проекту групи “Нафтогаз” активно долучений був до допомоги лікарням. Хочу заначити, що обласна адміністрація має перестати бути статистом і має стати надійною міцною ланкою між кожною конкретною лікарнею та профільним Міністерством”, – сказав В’ячеслав Чаус в ході співбесіди.

Тепер після погодження з Кабміном на посаду голови ЧОДА пана Чауса має призначити Володимир Зеленський.

Повідомлень про звільнення Анни Коваленко на сайті Президента наразі немає.

Довідково: В’ячеслав Чаус народився на Чернігівщині. До погодження на посаду шість років працював заступником гендиректора із земельних та соціальних питань компанії «Укргазвидобування».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я