70-річна мати “слуги” за час депутатства сина купила майна на 14,5 млн грн

За час роботи в парламенті депутата від “Слуги народу” Андрія Клочка, його 70-річна матір купила дві квартири в Києві, будинок, землю та автівку загальною вартістю близько 14,5 мільйонів гривень.

Фото з відкритих джерел

1 вересня виповнилося рівно 2 роки, як простий хлопець Андрій Клочко став депутатом від “Слуги народу”. І ось журналісти провели перевірку майна його сім’ї і виявилося, що епоха бідності в сім’ї депутата за ці два роки закінчилась”, – написав український журналіст, Головний редактор сайту “Цензор.НЕТ”, оглядач “Дзеркала тижня” Юрій Бутусов.

Як дізналися журналісти Bihus.Info, одразу дві квартири в Києві (на 200 і на 68 кв.м) мати депутата купила одночасно в серпні 2021 року. Помешкання розміщено у житловому комплексі “Рів’єра”. Дві такі квартири мають коштувати близько 9,5 мільйонів гривень.

Окрім того, у квітні 2021 вона придбала будинок на 150 кв.м під Броварами у селі Перемога, в котеджному місті Viva Village Town”. За даними продавців, дещо менші за площею будинку коштують 1,8 мільйона.

У 2020 році жінка купила 24 соток землі у в Блиставиці, у 25 кілометрах від Києва. На цій територію землю без комунікацій продавали за 86 тис. грн за сотку, що означає, що ділянка мала обійтися у 2 мільйони гривень.

Того ж року мати депутата придбала і автівку — Tesla Model X 2016-го року випуску, вартість яких на вторинному ринку починається з 1,2 мільйона.

За словами Клочка, він не давав матері гроші на купівлю нерухомості, а із запитаннями порадив звертатися до неї.

Крім того, журналісти зняли як сам Клочко приїжджає до Верховної Ради на Мерседесі S 500, який депутат не вказав в декларації, хоча зобов’язаний це зробити з антикорупційного закону.

При цьому, згідно з декларацією Клочка, він не має власного житла.

Сам депутат наразі очолює комітет з організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. До обрання в парламент він працював приватним підприємцем з основним видом діяльності – торгівля книгами в спецмагазинах. Його дружина наразі продовжує підприємницьку діяльність та задекларувала доходи у 3,3 мільйони гривень.

Це самий красномовний результат двох років організації державної влади слугами народу”, – додав Юрій Бутусов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігор Уманський: як Шмигаль вирішив створити “економічне диво”.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я