​​Ніжинка стала «Героєм-рятівником року»

Пам’ятаєте історію про те, як молода жінка в електричці «Ніжин – Київ» реанімувала чоловіка, у якого зупинилося серце? Ну так от, нагорода знайшла свого героя! Ніжинка Олена Бендик стала лауреатом всеукраїнської акції «Герой-рятівник року-2021».

У грудні минулого року жінка їхала електричкою до Києва на роботу – вона працює медичною сестрою в одній із лікарень столиці. Того дня вона почула заклик у гучномовець, що потрібен медик – одному з пасажирів стало погано у тамбурі. Вже на місці побачила чоловіка без свідомості, в нього зупинилося серце. Олена перевернула його в горизонтальне положення і почала реанімувати. У той момент вона переживала, щоб їй вистачило сил, адже сама не так давно перенесла операцію і їй були заборонені будь-які навантаження. Та їй таки вдалося – серце чоловіка почало битися. І вже на станції у Носівці його забрала «швидка», діагностували гіпертонічний криз. І Олена, опинившись того дня в цій електричці, врятувала йому життя.

Нагородження лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник 2021 року» відбулося 17 вересня у Києві, в рамках урочистостей з нагоди Дня рятівника, у Маріїнському палаці. Десять сміливих та небайдужих українців отримали від Президента Володимира Зеленського цінні подарунки та дипломи лауреатів Акції від Голови ДСНС Миколи Чечоткіна.

Джерело: che.cn.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім’я з Ніжина перетворює захаращені ділянки на невеличкі алеї.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я