«Українська Стратегія» проходить до Верховної Ради наступного скликання – дослідження КМІС

Політична партія «Українська Стратегія Гройсмана» долає електоральний бар’єр і проходить до наступного складу Верховної Ради України. Як свідчать дані дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, за два роки до проведення чергових парламентських виборів, партія вже має 5% голосів виборців.

При цьому щоквартальний ріст прихильників становить 0,8%. Тобто, на момент проведення виборів і при збереженні обраної політичної стратегії кількість голосів виборців «УСГ» може суттєво зрости. А це не просто додає шансів політичній силі, а й підвищує прогнози й очікування щодо її подальшого впливу на політичну ситуацію в країні.

Важливо відзначити, що рейтинги партій, які представлені нині в Парламенті, змінюються в межах статистичної похибки. Як відзначають соціологи КМІС, це може свідчити про те, що заходи, до яких вдається влада за останній період, менш ефективні для подальшого нарощення підтримки. А з настанням опалювального сезону і ймовірного підвищення тарифів рейтинги можуть змінитися більш динамічно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гройсман запропонував платити українцям по 1000 гривень за вакцинацію від COVID.

Джерело: Українська Стратегія Гройсмана.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я