У центральній частині Мени на Чернігівщині пролунали нові вибухи — ворог завдав трьох ударів менш ніж за пів години. Перед цим місто вже пережило нічну атаку.
Про ситуацію повідомив начальник Корюківської РВА Павло Мірошниченко.
За його словами, у місті працює протиповітряна оборона, на місцях задіяні всі екстрені служби. Жителів закликають не ігнорувати небезпеку та залишатися в укриттях або інших безпечних місцях.





















![Пишний та романтичний палац на Чернігівщині до якого не приїжджають туристи [ФОТО]](https://pik.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/8171-1024x595-1-100x70.jpg)


