У Чернігів повертається вуличне освітлення

Від сьогоїдні, 13 травня, вуличне освітлення у Чернігові працюватиме щодня з настанням сутінків. У перший день ліхтарі в місті ввімкнуть о 21:00.

Надалі освітлення запускатимуть щовечора залежно від часу заходу сонця. Працюватимуть ліхтарі до 23:00.

Про зміни повідомили в пресслужбі Чернігівської міської ради з посиланням на КП «Міськсвітло».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я