Від сьогоїдні, 13 травня, вуличне освітлення у Чернігові працюватиме щодня з настанням сутінків. У перший день ліхтарі в місті ввімкнуть о 21:00.
Надалі освітлення запускатимуть щовечора залежно від часу заходу сонця. Працюватимуть ліхтарі до 23:00.
Про зміни повідомили в пресслужбі Чернігівської міської ради з посиланням на КП «Міськсвітло».





















![Пишний та романтичний палац на Чернігівщині до якого не приїжджають туристи [ФОТО]](https://pik.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/8171-1024x595-1-100x70.jpg)


