За дотриманням карантинних обмежень в області слідкуватимуть 50 мобільних груп

Сьогодні, 30 жовтня, Чернігівська область перейшла до «червоної» зони карантинних обмежень. У зв’язку з цим, правоохоронці посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів.

Фото: поліція Чернігівської області.

В залежності від дня тижня в області діятимуть до 50 мобільних рейдових груп. До їх складу входять співробітники поліції, Нацгвардії, Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки, санітарні лікарі, представники місцевого самоврядування.

Мобільні рейдові групи перевірятимуть дотримання карантинних норм в громадських закладах, у громадському транспорті, а також проводитимуть роз’яснювальну роботу з громадянами щодо необхідності дотримання карантинних заходів.

Якщо громадяни будуть свідомо порушувати карантинні обмеження та категорично відмовлятимуться виконувати законні вимоги поліцейських – правоохоронці реагуватимуть жорстко та притягуватимуть їх до відповідальності. Поліцейські наголошують: головне завдання – не покарати правопорушника, а попередити правопорушення. Утім, злісні порушники мають нести адміністративну  відповідальність. На них поліцейські складатимуть протоколи за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень — для посадовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові тільки одна школа працюватиме у штатному режимі. Решта на дистанційне.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я