“Бачила слід від удушення”. Скороход переконана, що Полякова вбили [ВІДЕО]

Народний депутат Ганна Скороход заявила, що депутата Антона Полякова, в організмі якого знайшли метадон з димедролом, вбили. Вона стверджує, що політик ніколи не приймав наркотики і його смерть точно не була фатальною випадковістю.

Ганна Скороход про загибель Антона Полякова

Про це Скороход заявила в ефірі програми “Хард з Влащенко” на телеканалі “Україна 24”.

Депутат розповіла, що Поляков навіть не пив таблетки від голови й ніколи не “балувався” забороненими речовинами. За словами Скороход, вона і політик бували в різних компаніях, але він жодного разу не погоджувався пробувати наркотики, хоча йому і пропонували.

Мені дуже неприємна вся грязь, яка ллється і лилася, і та брехня, яка поширюється, в тому числі правоохоронними органами і яка не має нічого спільного з правдою. Я хотіла б відкрито і відверто на всю країну заявити, що Антон Поляков був убитий. І не треба придумувати нічого і не треба розповідати нічого про наркотики і ще якусь нісенітниця, яку придумує пан Єнін… Не треба всіх гребти під одну гребінку“, – заявила депутат у прямому ефірі.

Крім цього, Скороход стверджує, що на шиї померлого Полякова вона особисто бачила слід від задухи. Депутат впевнена, що політик помер не своєю смертю.

“Ніхто чомусь не пояснює борозну на шиї від задухи, яка у нього була, я особисто її бачила… Чомусь тут нам поліція не дає жодних пояснень, що за борозна на шиї була в Антона. Розповідати про ланцюжок і ще якусь нісенітницю можна тільки людям, які не розуміють нічого в цьому”, – сказала депутат.

Також Скороход заявила, що її ніхто не допитував у справі про смерть Полякова. За словами депутата, вона хоче домогтися правди.

“Додому до нас не приходили, про його особисті речі у мене не питали, жодного допиту мене не було жодного разу. Мене тільки опитали перед моргом, але я була в такому стані, що там і опитувати не було чого. Але допиту, про що говорить Єнін ніколи не було. Мене ніхто не допитував, хоча я на це готова, я готова навіть зробити це публічно, якщо знадобиться”, – заявила вона.

Відео: “Україна 24”

Нагадаємо, 8 жовтня в Києві в таксі був знайдений мертвим народний депутат Антон Поляков. Попередньо правоохоронці встановили, що нардепу стало зле дорогою в таксі, його намагались реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть. 

Правоохоронці розпочали справу за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу (Умисне вбивство) з позначкою “природна смерть”.  Розтин показав, що Поляков помер через гостру коронарну недостатність, гостру ішемічну хворобу серця.

Пізніше таксист зізнався в брехні. Як виявилось Полякова в машину таксі пересадили з іншого авто, хоча раніше таксист говорив, що підібрав нардепа на зупинці громадського транспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігів на похорон Полякова приїхали Разумков і Скороход [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я