Віталій Свириденко очолив Федерацію стрільби Чернігівської області

Чернігівська обласна Федерація стрільби отримала нового очільника. Ним став депутат обласної ради та підприємець Віталій Свириденко.

Кульова стрільба як дисципліна в регіоні має доволі широку, розгалужену структуру (школи, ФСТ, тири), але, як і в інших видах, попри наявність всесвітньо відомих вихованців, кульова стрільба страждає від відсутності сучасної бази для підготовки молодих спортсменів, дефіциту спортивного обладнання, зброї, куль та набоїв. Ці та інші задачі потрібно буде вирішувати новому енергійному главі облосередку Федерації.

Про обрання Віталія Свириденка схвально відгукуються відомі спортсмени-стрільці регіону — олімпійська чемпіонка та багаторазова призерка Ігор, почесна громадянка Чернігова Олена Костевич і її незмінний тренер, член президії Федерації стрільби України, Заслужений тренер України, який багато років до цього виконував обов’язки очільника регіонального осередку Ігор Чередінов.

Сам же Віталій Свириденко коментує подію доволі лаконічно:

“Посада — почесна, проте вимагає чималої відповідальності та уваги. Згідно з рішенням тренерів мене обрано президентом Федерації стрільби Чернігівської області. Дякую Федерації, зокрема її багаторічному очільнику Ігорю Чередінову, олімпійській чемпіонці Олені Костевич за високу довіру. Віднині я, як керівник організації та депутат обласної ради, лобіюватиму інтереси спортсменів.
Серед пріоритетів: покращення існуючої бази, зокрема в ДЮСШ, та розвиток нової інфраструктури. І це не колись, а вже в найближчій перспективі. Планів багато. Втім, говорити краще про вже зроблене. Тож, за роботу”.

Олена Костевич привітала нового очільника Федерації так:

Welcome on board Vitaliy Sviridenko I‘m glad to introduce the new President of the Shooting Federation in the Chernihiv region. Сподіваюсь на плідну співпрацю та новий виток в розвитку кульової стрільби в Чернігівській області. Бажаю натхнення, наснаги та нових звершень на славу України та, зокрема, Чернігівської області. Разом до нових перемог!”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олена Костевич отримала звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту».

За матеріалами: chesport.cn.ua.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я