В Україні заговорили про введення надзвичайного стану у прикордонних областях

У прикордонних областях України можуть запровадити надзвичайний стан у разі загострення ситуації на кордоні з Білоруссю.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський на брифінгу після наради щодо захисту державного кордону, передає УП.

“Як сказав секретар РНБО, пропрацьовані різні сценарії цих дій, аж до тих, щоб запроваджувався надзвичайний стан у цих прикордонних областях”, – сказав Монастирський.

З територією Білорусі межують Волинська, Рівненська, Житомирська, Київська та Чернігівська області. 

За його словами, наразі визначені місця дислокації особового складу для посилення Прикордонної служби, Національної гвардії, Національної поліції, визначена взаємодія з іншими підрозділами територіальної оборони, громадських формувань з охорони громадського порядку.
Саме вони будуть в координації захищати наш державний кордон. Ми бачимо, для цього буде необхідність”, – повідомив Монастирський.

При цьому він зазначив, що до охорони кордону з Білоруссю військових зі Сходу та Півдня залучати не планують.

Не планується під час залучення додаткових сил залучення сил зі Сходу та Півдня України. Все, що передбачено, воно там залишається, люди залишаються захищати Україну”, – наголосив Монастирський.

Міністр також додав, що головний план – будівництво державного кордону.

Для цього прийнято рішення РНБО. І прямо зараз планується виділення коштів державного бюджету в бюджеті 2022 року. Це наша стратегічна мета на наступні 2 роки“, – сказав очільник МВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скороход зареєструвала проект ухвали про створення ТСК для розслідування смерті Полякова.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я