Скороход зареєструвала проект ухвали про створення ТСК для розслідування смерті Полякова

Народний депутат Ганна Скороход зареєструвала на сайті Верховної Ради проект ухвали про створення тимчасової слідчої комісії за фактом загибелі народного депутата Антона Полякова.

Ганна Скороход зареєструвала на сайті Верховної Ради проект ухвали про створення тимчасової слідчої комісії за фактом загибелі народного депутата Антона Полякова (фото з відритих джерел).

Проект постанови зареєстровано на сайті Верховної Ради 9 листопада.

Минулого тижня народна депутатка Анна Скороход закликала створити тимчасову слідчу комісію з розслідування смерті нардепа Антона Полякова. Вона вважає, що нардепа Антона Полякова було вбито.

Нагадаємо, 8 жовтня в Києві в таксі був знайдений мертвим народний депутат Антон Поляков. Попередньо правоохоронці встановили, що нардепу стало зле дорогою в таксі, його намагались реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть. 

Правоохоронці розпочали справу за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу (Умисне вбивство) з позначкою “природна смерть”.  Розтин показав, що Поляков помер через гостру коронарну недостатність, гостру ішемічну хворобу серця.

Пізніше таксист зізнався в брехні. Як виявилось Полякова в машину таксі пересадили з іншого авто, хоча раніше таксист говорив, що підібрав нардепа на зупинці громадського транспорту.

У Міністерстві внутріншніх справ заявили, що серед особистих речей померлого народного депутата Антона Полякова виявили два катетери з речовиною бурого кольору, а також слідство встановило наявність метадону у крові депутата.

Після заяв Анни Скороход про те, що Полякова вбили, перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін заявляв, що Національна поліція України наразі не отримала доказів, які підтверджували б насильницьку смерть народного депутата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігів на похорон Полякова приїхали Разумков і Скороход [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я