Цьогорічний Великдень може стати початком реального руху до миру, якщо російська сторона дотримається заявленого припинення вогню. Президент Володимир Зеленський наголосив: Україна готова до «режиму тиші», проте діятиме виключно дзеркально. Це означає, що відсутність російських ударів у небі, на землі та на морі призведе до відсутності відповідей з боку ЗСУ.
Параметри реагування Сил оборони вже узгоджені з Головнокомандувачем, а позиція Києва офіційно доведена до представників РФ. Україна пропонує не лише святковий спокій, а й можливість продовження перемир’я після 12 квітня, якщо агресор підтвердить свої наміри діями.
Попри заявлений Кремлем режим тиші (з 16:00 11 квітня до кінця 12 квітня), українська армія залишається у повній бойовій готовності. СБУ застерігає від можливих провокацій, оскільки ворог часто використовує релігійні дати для дестабілізації. Безпека в небі та на землі сьогодні залежить виключно від відсутності провокацій з боку окупантів.





















![Пишний та романтичний палац на Чернігівщині до якого не приїжджають туристи [ФОТО]](https://pik.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/8171-1024x595-1-100x70.jpg)


