Міськрада Чернігова нагадує про безпеку на Великдень

Комендантська година і тривоги: що чернігівцям важливо знати під час свят.

У переддень Великодня Чернігівська міськрада звертається до мешканців із важливим нагадуванням: навіть у святкові дні варто залишатися уважними та відповідальними.

У місті й надалі діє комендантська година — з 00:00 до 04:00, тож у цей час варто утриматися від перебування на вулицях і в громадських місцях.

Якщо лунає сигнал повітряної тривоги, не зволікайте — прямуйте до найближчого укриття та залишайтеся там до відбою. Перевірити розташування захисних споруд можна за посиланням: https://shelters.dsns.gov.ua/.

З міркувань безпеки також рекомендують уникати масових скупчень людей. Особливу увагу просять звертати на підозрілі предмети або речі, залишені без нагляду. До них не можна наближатися, торкатися їх, намагатися перемістити або розібрати. У таких випадках важливо діяти швидко й відповідально — повідомляти рятувальників або поліцію за номерами 101 чи 102.

Не забувайте й про документи, що посвідчують особу: під час воєнного стану їхня наявність обов’язкова.

Чернігівська міська рада дякує за розуміння та закликає провести свята безпечно — з турботою про себе та тих, хто поруч.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я