З оркестром та богатирським багатоборством: у Чернігові 148 хлопців склали військову присягу [ФОТО]

Урочистості відбулися у 8-му навчальному Чернігівському центрі Держспецтрансслужби Міністерства оборони України. Привітали молодих воїнів виконуючий обов’язки голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-майор Сергій Затолокін, начальник логістики військ оперативного командування «Північ» полковник Євген Мельник, Чернігівський міський військовий комісар полковник Олег Гончарук, представники органів місцевої влади,  ветерани та інші почесні гості.

Військовий оркестр навчального центру подарував присутнім свої музичні композиції, а настоятель храму Михаїла і Федора протоієрей Олег освятив воїнів та благословив на успішне проходження військової служби.

“Я потрапив сюди з Запорізької області. Навчався на газозварювальника, а згодом здобував інженерний фах у місцевому виші. Працював в охороні, на будівництві та в торговій галузі. Рішення щодо призову на військову службу приймав самостійно. Після служби планую зайнятися блогерством.  Вважаю, що український солдат повинен бути вихованим, відповідальним, мужнім, впевненим в собі, здатним захистити свою родину, дім і країну”, – зазначив 24-х річний строковик Антон Матюшевський.

“Приїхав сюди я зі столиці і тільки-то виповнилося 19 років одразу вирішив піти до війська. До цього навчався на столяра-верстатника, працював  торговим представником, займався страйкболом, відвідував військово-патріотичні клуби. З дитинства ще мріяв стати військовим, неодноразово уявляв себе у військовій формі. На майбутнє хочу залишитися тут на контрактну службу або піти служити в іншу силову структуру. На мою думку, солдат повинен бути прикладом для цивільної молоді, відповідальним за свої вчинки, ввічливим і  головне – справжнім захисником держави”, – розповів молодий воїн Денис Лук’янченко.

Кульмінацією заходу став виступ спортсменів обласної федерації кікбоксингу та 4-х разового чемпіону світу та заслуженого майстра спорту України з пауерліфтінгу та богатирського багатоборства Олександра Пеканова.

Для батьків та гостей керівництво навчального центру організувало виставку озброєння та військової техніку, яке є в  частині.

Після складання присяги частина строковиків залишиться у навчальному центрі, решта буде розподілена серед інших підрозділів Держспецтрансслужби.

Автор: Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я