Після щеплення від Covid помер 47-річний чоловік – подробиці

У Вінницькій області 47-річний українець помер через чотири години після того, як зробив щеплення вакциною Pfizer. Це сталося в п’ятницю, 2 липня.

Фото ілюстративне (з відкритих джерел).

Вже сьогодні названо попередню причину смерті чоловіка. Як повідомили ввечері в суботу в Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, протягом години після щеплення чоловік почувався задовільно, а за 3,5 години в нього з’явилися скарги на нудоту, втрату свідомості. О 17:02 йому викликали екстрену медичну допомогу, яка о 17:10 прибула на місце та провела реанімаційні заходи. О 18:02 медики констатували смерть чоловіка.

“Випадок смерті зареєстровано як несприятливу подію після імунізації, оскільки смерть сталася протягом 30 днів після вакцинації проти COVID-19. Повідомляємо, що 2 липня мобільною бригадою було вакциновано 138 людей, НППІ на даний час не зареєстровано. У 5 інших осіб, які щепились з одного флакона з померлим – стан задовільний”, – йдеться у повідомленні.

Випадок смерті розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації профільного департаменту ОДА. Встановлено, що померлий не мав хронічних захворювань.

“За попередніми результатами судово-медичної експертизи – причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність на тлі ішемічної хвороби серця. Ознак анафілаксії, шоку, тромбозу немає. Розслідування триває, очікуємо результати морфо-гістологічних досліджень”, – розповіли в ОДА.

І нагадали, що вакцинація проти COVID-19 не запобігає розвитку інших захворювань або смерті від інших причин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Десні знайшли тіло чоловіка, який потонув ще на початку квітня.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я