З 27 березня на Чернігівщині діятимуть додаткові карантинні обмеження. Що буде заборонено?

Сьогодні в Чернігівській ОДА відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому прийняли рішення про посилення карантинних обмежень в області. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

“Ми маємо оперативно ввести додаткові обмежувальні карантинні заходи в області, оскільки за індикаторами визначення рівнів епідемічної небезпеки ми наближаємося до “червоної зони”. Уже станом на сьогодні два показники перевищують норму. Це — рівень госпіталізації, у нас 84,1 на 100 тис. населення (граничний показник менше або дорівнює 60 на 100 тис.населення) та динаміка рівня госпіталізації – 57,6% (граничний показник – 50%)”, — наголосила Анна Коваленко.

За інформацією Управління охорони здоров’я ЧОДА на ранок в області ще 548 людей захворіли на коронавірус. Наразі 15 хворих підключено до апарату ШВЛ, 763 чоловік — перебуває на періодичній кисневій підтримці. Завантаження ліжок – 62,5%. Сьогодні ліжковий фонд закладів охорони здоров’я збільшиться ще на 99 ліжок.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на Чернігівщині члени комісії вирішили встановити додаткові обмежувальні карантині заходи. А саме з 00 годин 27 березня 2021 року обмежити діяльність закладів культури, розважальної сфери, спортивних комплексів та заборонити проведення культурних масових та спортивних заходів.

“Ми завжди йдемо на зустріч представникам бізнесу, щоб вони мали змогу підготуватися та мінімізувати свої збитки, до понеділка ми не закриватимемо заклади харчування та роздрібної торгівлі. Але підприємці мають бути готові до можливого повного обмеження їх роботи у зв’язку із входженням до «червоної зони»,— наголосила Анна Коваленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові вже від завтра можуть посилити карантинні обмеження.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я