У Чернігові вже від завтра можуть посилити карантинні обмеження

Сьогодні, 25 березня, на сесії Чернігівської міської ради, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко анонсував посилення карантину в Чернігові.

За його словами, сьогодні о 15-тій чи о 16-тій пройде міська комісія з техногенної-екологічної безпеки.

«Я пропоную ввести обмеження не з понеділка, а з п’ятниці. Це пов’язано з надзвичайно великим приростом хворих, які знаходяться в наших лікарнях. Їх вже більше 230»,– сказав Владислав Атрошенко.

За словами очільника міста, проблем з ліжками немає, одна є проблема в лікарях, які не можуть працювати цілодобово.

«Сьогодні будемо очевидно приймати звернення до Кабінету Міністрів, тому що не вистачає кисню. Ми знаходимося на межі», – каже він.

Як ПіК повідомляв раніше, 23 березня, на нараді в міській раді Владислав Атрошенко назвав умову за якої в Чернігові можуть посилити карантинні обмеження. Відтак за словами міського голови, коли буде госпіталізовано 250-260 людей, то введуть ще більш жорсткі обмеження. А саме буде введено обмеження часу роботи для закладів громадського харчування, обмеження кількості пасажирів у громадському транспорті, а також запроваджено дистанційне навчання для учнів старших класів.

Сьогодні на сесії Владислав Атрошенко уточнив, що крайня цифра – це 270 госпіталізованих, коли будуть вводити жорсткі обмеження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівщина перебуває за крок до «червоної» зони.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я