Юні таланти Чернігівщини завершили курс письменницької майстерності в рамках школи “Кошлатий Борушко” [ФОТО]

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Фото: Олена Куннова.

З 14 по 22 червня діти завершили восьмиденний інтенсив, протягом якого навчалися писати поетичні та прозові твори у таких письменників як Сергій Пантюк, Олена Печорна, Олена Конечна, Тетяна Ларіна. Побували на двох екскурсіях у Чернігові та Седневі, взяли участь у майстерках з малювання та театрального мистецтва.

“Ми орієнтуємо дітей, насамперед, на актуалізацію у своїй творчості нашого рідного Чернігова, викладачі створили спеціальну брошуру, де вміщені чернігівські легенди, аби діти могли скористатися цими сюжетами в своїй творчості”, – наголошує координатора проекту, директор Чернігівської міської ЦБС Людмила Зіневич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрій Прокопенко: у дитячій літературній школі «Кошлатий Борушко» навчаються таланти, які своїми здобутками прославлятимуть Чернігівщину.

На свято завітали батьки учнів, викладачі, меценати, журналісти. Випускники школи представили гостям свої твори, а також концертні номери.

Сертифікати про успішне завершення курсу письменницької майстерності отримали 25 дітей, і ще близько десятка іногородніх учасників зможуть долучитися до перегляду лекцій онлайн.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Чернігові відкрила свої двері для юних талантів перша дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко» [ВІДЕО].

До серпня триватиме процес збору творів учасників, упорядкування та редагування майбутньої збірки. Її вихід планують приурочити до Дня міста Чернігова. Презентації пройдуть у школах міста, в яких навчаються учасники школи. Проєкт реалізується за підтримки Український культурний фонд та спільнокоштової платформи «Big Idea».

Автор: Олена Терещенко, Чернігівська міська ЦБС

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я