Винять рідну тітку, яка постійно змінює покази: подробиці трагічного падіння із велосипеда дівчинки з Ічні

18 листопада в останню путь провели 4-річну Настю Пригоду із Ічні Прилуцького району: рідні та близькі не стримували сліз, матері знадобилася допомога медиків, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті “Гарт”.

Фото: Gorod.cn

На прощанні із дівчинкою, всупереч бажанню батьків, була і її рідна тітка – 30-річна Наталія. Це вона того трагічного вечора, 16 листопада, забирала із дитячого садочка маленьку Настю, її трирічного братика Даню та по дорозі впала з ними із велосипеда.

“Ми просили Наташу не приходити на похорони, проте вона прийшла. До того ж давала мені гроші під видом допомоги. Я звичайно не взяла, тому що мені від неї нічого не треба – бачити її не хочу…”, – сказала Тетяна – мати загиблої дівчинки.

В день трагедії батьки дівчинки – Тетяна та Євгеній були на заробітках у Києві.

Причини падіння наразі встановлює поліція, а жінка постійно змінює покази, чим значно гальмує слідство.

“Про обставини трагедії точно нічого не знаємо. Ждем результатів експертизи. Можу тільки сказати, що велосипед цілий, а у Дані лише розбита губа. У Наташи нічого допроситися не можна. спочатку вона говорила що їх збила машина, потім що самі впали. а пізніше запевняла, що Настя хотіла в туалет, вони зупинились і дочка впала. Це взагалі абсурд”, – додала жінка.

Трагедія сталася близько 17.00, в цей час на вулиці вже було темно. Ічнянські лікарі розповіли, що до закладу дівчинку доставили в 17.14 із відкритою черепно-мозковою травмою, у стані важкої коми. У дитини був перелом основи черепа та крововилив (тільки у легенях було до півлітра крові). Дівчинка померла від несумісної із життям травми.

Не під запис лікарі сказали, що подібні травми не характерні після падіння із велосипеда, припускають – велосипед перекинуло потоком повітря від фури і дівчинка впала під колеса.

Людмила Пригода – дружина рідного брата Наталії і Тетяни – Олександра сказала, що трагедії можна було б уникнути якби Наташа слухала рідних:

“Саша в той вечір їхав із Києва в бік Ічні і сказав по телефону, що заїде і сам забере племінників із садочка, бо у неї несправний велосипед. До того ж за дітьми, говорять, збиралася іти бабуся. але Наташа поїхала, навіщо? Тепер всі родичі проти неї, бо дитину не повернеш. якщо Наташа дійсно винна, то, думаю, повинна сидіти в тюрмі. до того ж вона змінює покази і каже що прийдеться: то готова гроші платити, то, що їй нічого не буде”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На трасі поблизу Ічні загинула маленька дівчинка. На місці працює поліція [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я