Протест під стінами міськради щодо Ялівщини: мер обіцяє, що багатоповерхівок не будуватимуть

Малювали дерева на асфальті і стояли з плакатами з вимогами захистити Ялівщину. Під стінами Чернігівської міської ради перед початком сесії протестували проти надання дозволу фонду комунального майна на відведення 3,5 гектарів землі центру дитячо-юнацького туризму в Ялівщині.

Зі слів правозахисника Олександра Гашпара, це перший крок до майбутнього продажу і забудови цієї території. Дискусію продовжили у сесійній залі. Міський голова Владислав Атрошенко сказав — ухвалення цього рішення необхідне для впорядування земельної ділянки і прихованого бажання знайти інвестора для побудови багатоповерхівок в Ялівщині він не має.

Також, зі слів Атрошенка, приміщення центру дитячо-юнацького туризму у майбутньому можливо за символічну плату здавати в оренду громадській організації, що займатиметься розвитком туризму. Утримувати ж центр за рахунок бюджету, каже Атрошенко — не вигідно і обходиться міському бюджету в 600 тисяч гривень на рік. А будь-які дії щодо цієї землі відбуватимуться після громадських обговорень.

Протестувальники просили відкласти ухвалення цього рішення на сесії.

За словами Олександра Гашпара, якщо депутати нададуть дозвіл на відведення ділянки фонду комунального майна, ці 3,5 гектари не зможуть увійти до меж Регіонального ландшафтного парку Ялівщина і їм у майбутньому загрожуватиме забудова.

Після години суперечок, проект порядку денного сесії разом із питанням землі центру дитячо-юнацького туризму, депутати затвердили. Протестувальники зустріли ухвалення рішення вигуками «Ганьба».

Джерело: Суспільне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чиновників з управління ЖКГ виженуть на вулиці Чернігова.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я