«Ви що не бачите, хто я? Я, бл@дь, не повинен витрачати час» – заступник міністра МВС Гогілашвілі погрожував поліцейським

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі жорстко поскандалив із правоохоронцями на блокпості в Краматорську. З відео, яке публікує один із каналів у YouTube, можна зробити висновок, що чиновнику не сподобалося прохання показати документи.

При в’їзді до Донецької області рядова поліція зупинила автомобіль Гогілашвілі для перевірки документів. Машина зупинилася не одразу – вона ще проїхала кілька метрів уперед.

Гогілашвілі після зупинки розлютився і почав загрожувати працівникам поліції, ображати їх та лізти у бійку.

«Ви що не бачите, хто я? Я, близько, не повинен витрачати час, доводячи, хто я», – пояснив свою позицію Гогілашвілі.

«Замміністра з таким е@алом як у мене він один всього».

Довідково: У МВС Гогілашвілі займається темою наркотиків. Є чоловіком Марії Левченко – помічниці президента з бізнесу у минулому.

У 2020 році Гогілашвілі був нагороджений орденом за заслуги III ступеня. У декларації Гогілавшивілі зазначено, що він працював у Міжнародній антинаркотичній асоціації.

За інформацією джерела в МВС, після опублікованого відео та пов’язаного з цим скандалу, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський запропонував Гогілашвілі написати заяву за власним бажанням, однак він намагається через дружину натиснути на міністра та залишитися на своїй посаді, йдеться у Инсайдер UA.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд створив комісію з розслідування ДТП із 13-ма загиблими.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я