“Ти що, тупий?”: з’явилося нове відео з Гогілашвілі – поскандалив з патрульними у Києві

Після резонансного відео зі скандалом, який влаштував заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі на в’їзді в зону ООС, рядові працівники поліції передали журналісту Михайлу Ткачу новий відеозапис вже іншого інциденту.

Про це повідомляє “Українська правда“.

Як випливає з відео, 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні поліцейські, аби перевірити документи. Це розлютило високопосадовця і він почав ображати правоохоронців та запитувати, чому вони “не впізнали начальство”.

Водночас поліцейські спокійно намагалися пояснити, що лише виконують свою роботу.

Пряма мова Гогілашвілі до патрульного: “Ти що, тупий? Ти що, о**вший, чи що?! Що з тобою, тебе що, припудрило?”

Нагадаємо: Заступник глави МВС Гогілашвілі скандалив із правоохоронцями на в’їзді в зону ООС, лаявся, обурювався, що його не впізнали в обличчя, й погрожував.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський після оприлюднення скандального відео з Гогілашвілі пообіцяв “дисциплінарне провадження” для встановлення обставин інциденту. Таку заяву він зробив у суботу, про звільнення тоді не йшлося. Сам Гогілашвілі тоді ж вибачився за “надмірну емоційність”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ви що не бачите, хто я? Я, бл@дь, не повинен витрачати час» – заступник міністра МВС Гогілашвілі погрожував поліцейським.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я