Вважають нещасним випадком: кримінальне провадження про загибель Дениса Чаленка з Прилук закрили

Кримінальне провадження про загибель 14-річного Дениса Чаленка із Прилук закрили. Його смерть вважають нещасним випадком. Про це Суспільному розповів батько хлопця Віктор Чаленко. 19 травня родина отримала листа з повідомленням про закриття справи від головного слідчого управління нацполіції України, саму постанову не бачили.  Батьки хлопця у нещасний випадок не вірять і готуються оскаржувати постанову про закриття кримінального провадження в суді.

«Постанову про закриття ми ще не бачили, прийшло повідомлення. Воно прийшло лише батьку, нікому більше не приходило, ані мені, ані Світлані. Ми подали заяву аби нам надали копію постанови про закриття і коли ми її отримаємо, ми звісно будемо звертатися до суду. Справа закрита, ми вважаємо, завчасно. Будемо все це намагатися скасувати і оскаржити», – розповів Суспільному адвокат Сергій Нестеренко.

Нагадаємо, 14-річного Дениса знайшли мертвим на залізничній колії у Прилуках у жовтні 2019 року. Перша версія поліції – хлопця збив потяг. Батьки підлітка тоді були незадоволені проведенням слідства, під стінами Прилуцького відділу поліції пройшли акції протесту. Потім озвучили ще одну версію слідства, що хлопця вбили і залишили на колії. В рамках справи провели ряд експертиз і слідчих експериментів. Віктор Чаленко припускає, що висновок експертів міг стати причиною кваліфікації справи як нещасного випадку.

«Дитина гуляє по коліях, спотикається і ламає ліву ногу. Падає на бік, вдаряється щелепою і ламає її, втрачає свідомість. Потім чує, що їде потяг, встає. Потяг б’є його по потилиці, ламає шийні хребці дитині. Дитина намагається піднятися і б’є його редуктором, ламає ключиці і настромляє його на болти, відкидає на болти. Ось таке написане в київській судмедекспертизі. Така нісенітниця написана, що я навіть і не знаю, хто в неї повірить», – говорить Віктор Чаленко, батько загиблого хлопця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому батьки досі не можуть поховати тіло 14-річного Дениса Чаленка: нові обставини смерті хлопчика.

Суспільне звернулося із запитом до головного слідчого управління нацполіції України, щоб з’ясувати причину закриття кримінального провадження і з’ясувати деталі експертизиПро результат повідомимо згодом.

Джерело: Суспільне Чернігів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я