“Втік, а я закохалася”: жінка викликала копів після інтиму з випадковим знайомим [ВІДЕО]

У Харкові жінка викликала поліцію і заявила про зґвалтування. Однак потім вона розповіла, що вирішила звернутися за допомогою копів через “жіночу образу”. Вона познайомилася з чоловіком, вступила з ним в близькість, а після він втік. Але залишив “компенсацію”.

Чоловік купив харків’янці каву, сигарети й крем для обличчя. Про це все вона розповіла копам, курйозний інцидент потрапив на відео, яке опублікували в місцевому Telegram-каналі

Жінка була засмучена тим, що трапилося і чесно зізналася поліцейським, що вона зробила неправдивий виклик. Якщо спочатку вона заявляла про зґвалтування, то по приїзду правоохоронців харків’янка повідала їм зовсім іншу історію.

Мене ніхто не ґвалтував, це неправдивий виклик. Фактично, оральний секс був, але він був за угодою сторін. Ніхто мене не ґвалтував. Чому викликала поліцію? Чисто жіноча образа”, – розповіла жінка.

Виявилося, випадковий знайомий скористався харків’янкою, а після цього поспішив “зникнути”. Але чоловік залишив жінці “компенсацію” у вигляді дивних подарунків. 

“Молодий чоловік купив мені сигарети, каву і крем для обличчя, там, в аптеці. Але втік від мене. Ми займалися сексом, але він втік. А я закохалася, ну як завжди”, – з сумом зазначила харків’янка.

Курйозна ситуація, яка для самої жінки явно виглядає сумною, повеселила користувачів мережі. Коментатори пишуть, що харків’янка виявилася занадто влюбливою, а ось чоловік, який цим скористався, явно не поспішав заводити з нею стосунки після випадкової близькості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дебилы. Как вы можете осматривать авто нардепа?!”: депутат -“слуга” обзивав поліцейських.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я