Інспектор відділу реагування патрульної поліції Чернігівського районного управління поліції 37-річний капітан Максим Тимошенко загинув на полюванні через фатальний постріл … кума – начальника Чернігівського районного управління ДСНС 39-річного Ігоря Довгопола.

Моторошні подробиці оприлюднило видання «Гарт», передає Gorod.cn.ua .
Правоохоронець помер у ніч на 29 листопада в реанімації обласної лікарні внаслідок вогнепального поранення у скроню. Як з`ясувалося, напередодні на полюванні біля села Травневе Городнянської громади постріл зробив кум – начальник Чернігівського районного управління ДСНС 39-річний Ігор Довгопол.
На смертельному полюванні Максим Тимошенко був з ним та ще з двома товаришами – Ігорем Щербаковим і Михайлом Сферою. Місце обрали просто: усі родом із Городні, тому добре знали, де шукати хутрового звіра.
Важлива деталь – Ігоря Довгопола у Городні добре знають. Він є депутатом міської ради та донедавна очолював Городнянський районний сектор ДСНС. На нову посаду до Чернігова переїхав у березні після реорганізації підрозділів служби.
Компанія узяла із собою відстрільні картки та документи на зброю. За попередніми даними, спиртного не вживали. Як випливає з пояснень, близько 11.30 за 3 кілометри від Городні, Ігор Довгопол зробив постріл з рушниці 12-го калібру у лисицю. Одна з дробинок картечі влучила у голову Максима Тимошенка. Припускають, що він змінив позицію під час полювання. Щоправда, не виключають і рикошет, адже на автомобілі, що стояв біля тіла пораненого, ушкоджень від дробу не виявили.
Нагадаємо, обставини трагедії з’ясовує Державне бюро розслідувань. Відкрили провадження за ч.1 ст.119 КК (вбивство з необережності), яка передбачає від 3 до 5 років ув’язнення. Повідомити про підозру Ігорю Довгополу мають найближчим часом.
У загиблого Максима Тимошенко залишилися дружина Олена та 13-річна донька Єлизавета.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд та помилка ДБР в обвинуваченні: що з справою проти ексзаступника голови ОДА Савченка.