«Велике будівництво» Зеленського стало лідером за кількістю позитивних оцінок – опитування

Згідно з результатами останнього опитування групи «Рейтинг», найвдалішою ініціативою за два роки перебування на посту президента Володимира Зеленського українці вважають ініційовану ним програму «Велике будівництво».

«Велике будівництво» оцінили на «відмінно» і «добре» в цілому 42% опитаних. При цьому позитивної оцінки «Велике будівництво» удостоїлося в усіх регіонах, за винятком Києва, де підтримка програми президента виявилася трохи нижчою.

На другому місці опинилася програма «Держава в смартфоні», за неї віддали голоси 40% українців. Звільнення полонених і заручників позитивно оцінили 38% опитаних. По 30% набрали зміцнення обороноздатності України та успіхи в міжнародній політиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Денисенко: «Війна проти всіх за абсолютну владу. Яку країну будує Зеленський».

Загалом два роки роботи Зеленського позитивно оцінили 24% опитаних. Якби вибори президента відбулися найближчої неділі, за нього віддали б голоси 30,2% з тих, хто вже визначився з вибором і пішов би на виборчу дільницю. На другому місці експрезидент Петро Порошенко з 12,8% голосів, на третьому – Юрій Бойко (11,9%).

Дослідження проводилося 16-18 травня 2021 року в усіх регіонах, крім окупованих територій. В опитуванні за методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) брали участь українці у віці від 18 років і старші. Всього було опитано 2500 респондентів. Статистична похибка не перевищує 2,0%.

Джерело: Пресслужба ЧОДА.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я