Чернігівського “блогера” помістили до психлікарні

До Чернігівського «блогера», який фільмував власні правопорушення, поміщено до психоневрологічної лікарні.

ФОТО: Суспільне Чернігів

Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура з посиланням на рішення Чернігівського апеляційного суду.

Нагадаємо, йдеться про чернігівця Анатолія Юрченка. Наприкінці 2019 року біля Катерининської церкви хлопець чіплявся до двох чернігівців, бив їх ногами, погрожував пістолетом та розбрискував у їх бік сльозогінний газ. Також Юрченко влаштував стрілянину в нічному клубі. Все це він знімав на телефон. Відео викладав в мережі Інтернет. Таким чином хотів збільшити кількість підписників та переглядів на своєму аккаунті.

Затримали Анатолія Юрченка 3 лютого 2020 року у Києві. Його оголосили в розшук, бо він переховувався від слідства. 

За результатами досудового розслідування та судового розгляду вину зазначеної особи у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство), доведено в повному обсязі. Після проведення судово-психіатричної експертизи з’ясовано, що під час вчинення протиправних дій  громадянин перебував у хворобливому психічному стані, а тому до нього застосовано примусові заходи медичного характеру.
Після перевірки законності Чернігівським апеляційним судом рішення суду першої інстанції набрало законної сили, для лікування «блогера» поміщено до відділення з посиленим наглядом Комунального некомерційного підприємства «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня», де йому буде забезпечено надання необхідної медичної допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадянин РФ організував на Чернігівщині «реабілітаційний» центр в якому в неволі тримали два десятки людей.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я