“Велмарт” вигнав чернігівку за збір підписів на спортивний майданчик. Її підтримали інші

Як ви знаєте в Чернігові триває збір підписів для проєктів, що беруть участь в Бюджеті участі. Всього до голосування цього року було допущено 85 проєктів і для того аби отримати кошти на їх реалізацію ідея має набрати якомога більше голосів чернігівців. І хоч проєкти направлені на розвиток інфраструктури, освіти та благоустрою, однак зібрати голоси за них не так легко, як може здаватися на перший погляд.

Своїм досвідом у зборі підписів поділилась чернігівка Ольга Кунтиш.

Коли ти хочеш зробити щось хороше, а натикаєшся на байдужість, або збій сайту Бюджету участі. Вчора мене вигнали з-під Велмарту, де я збирала голоси підтримки за свій проект 36. Хоча бабусі з квітами тут стоять доволі часто. Може вони платять “містове”, не знаю. Пізніше обов’язково опишу свій останній досвід збору голосів, і поставлю крапку”, – пише Ольга Кунтиш та додає – Але не все так погано. Дякую компаніям, які мене так чи інакше підтримали і були дружні до бюджету участі: СендПульс Чернигов, Колар, Видавництво Країна Мрій – KM MEDIA lucky Koffee та інші. Щодо Велмарт, прикро, що компанія, яка працює більше 10 років на Масанах і не реалізувала тут жодного інфраструктурного проекту для молоді, навіть не дала зібрати голоси для будівництва спортивного майданчику, що може бути на відстані 300 метрів від їх супермаркету“.

“На фото місце, де планується облаштування майданчику. Зараз тут пустир. Але, як сказала моя колега, слоган моєї агіткампаніі має бути: “зроби спорт на пустому місці“, – додала Ольга Кунтиш.

Також проєкт підтримали та активно допомагають у зборі підписів тренери, зокрема, тренерка по кросфіту та TRX Юлія Пильник.

“Даний майданчик це можливість повноцінно змагатися спортом в умовах карантину. Всі ми пам’ятаємо як в минулому році були закриті спортивні зали і люди почали займатись на вулиці. Однак ті майданчики, що є на жаль не дозволяють повноцінно тренуватись. І я вважаю, що облаштування майданчику Street workout на Масанах в умовах Covid-19 це не розкіш, а життєва необхідність та право на здоровий спосіб життя для кожного з нас!“, – наголосила тренерка.

Щодо проекту. Хто не проголосував, але підтримує розвиток спортивної інфраструктури, байдуже з якого ви мікрорайону, можете віддати свій голос тут: https://chernihiv.pb.org.ua/projects/36.

Довідково: У 2021 році на проєкти Бюджету участі з виділено 18 мільйонів гривень. З них 2,7 мільйонів гривень на малі проєкти та 15,3 мільйони гривень на великі. Загалом було подано 92 проєкти, до голосування було допущено 85 проєктів. Голосування за проєкти участі проходитиме з 15 по 30 вересня включно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бюджет участі” Чернігова: до голосування допущено ще 7 проєктів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я