“Бюджет участі” Чернігова: до голосування допущено ще 7 проєктів

Третього вересня у залі Чернігівської міської ради відбулося чергове засідання робочої групи з питань реалізації Громадського бюджету (Бюджету участі) в місті Чернігові. Робоча група розглянула 11 проєктів, які були направлені на доопрацювання на її попередньому засіданні (27 серпня).  

Як ПіКу повідомили в пресслужбі Чернігівської міської ради, то з 11 залишених на доопрацювання проєктів були розглянуті лише 7, інші 4 зняли з розгляду їх безпосередні автори.  

Всі проєкти, які розглядалися, були затверджені та допущені до загальноміського голосування. Проте кілька – з умовою доопрацювати їх до початку голосування. 

Таким чином загальна кількість проєктів, допущених до загальноміського голосування – 85 з 90 зареєстрованих. 

З 15 по 30 вересня мешканці Чернігова зможуть віддати свої голоси за найбільш цікаві та важливі з них. Як відомо, кожен чернігівець може обрати три малих і три великих проєкти. Ті з них, за які буде віддано найбільше голосів, будуть реалізовані коштом міського бюджету в наступному, 2022 році.

Платформа «Громадський бюджет», на якій можна ознайомитися з усіма проєктами і де відбувається процес голосування: https://chernihiv.pb.org.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Борзнянській громаді збудують свинокоплекс вартістю 2,6 мільйони євро.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я