Валерій Зуб продовжив “марафон здійснення мрій” у 2022 році!

Наприкінці року народний депутат реалізував мрію багатьох жителів області та волонтерів благодійного проекту “ДякуЮ”. Він передав засновниці проекту, депутатці Чернігівської обласної ради Юлії Гребнєвій, вантажний автомобіль.

Про потребу в транспорті Юлія не раз писала на своїй сторінці в соціальній мережі:

І вже 29 грудня автомобіль було передано волонтерам.

Новорічний подарунок від народного депутата отримав і Чернігівський медичний центр сучасної онкології: новенький автомобіль та мобільний УЗД апарат. Їх використовуватимуть для виїздів бригади лікарів по всій Чернігівській області.

Не погано ж, правда?

Але і це ще не все, не пройшло й місяця, як ще один транспортний засіб від Валерія Зуба знайшов нового власника.
Цього разу нардеп подарував велосипед 9-річному Максиму. Мрія хлопчика здійснилась в рамках Благодійного проекту “Диво це я”, що реалізується в Чернігові вже третій рік поспіль. Проект покликаний допомогти в соціалізації дітей з особливими потребами та для здійснення мрій учнів Чернігівського Навчально-реабілітаційного центру №2.

Отже, поки всі щедрували, на сторінці народного обранця з’явилося відео про те, як проходив вибір подарунка хлопчиком. Також Валерій Зуб закликав всіх створювати дива разом.


Початок року хороший, тож чекаємо продовження ДИВОвижного марафону і від інших народних обранців.

Варто зазначити, що Валерій Зуб вже не вперше бере участь в проекті #ДивоЦеЯ, минулого року на його сторінці в соціальній мережі вже був фотозвіт про зустріч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обіцяний Валерієм Зубом відеогастроколоноскоп вже у Ічнянській лікарні.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я