Обіцяний Валерієм Зубом відеогастроколоноскоп вже у Ічнянській лікарні

За ініціативи народного депутата Валерія Зуба медзакладу було виділено кошти (2 мільйони гривень) для придбання сучасного відеогастроколоноскопу.

Про це ще під час святкування Дня міста в Ічні анонсував зі сцени нардеп. І ось вже через місяць обладнання установили у відремонтованому кабінеті.

З новим апаратом виграють усі: жителі громади отримують можливість проходити якісне обстеження шлунку та кишківника, а медзаклад матиме можливість додатково підписати угоди на ще два пріоритетні пакети послуг з Національною службою здоров’я України.

Як розповів в.о. головного лікаря Ярошик Григорій Олексійович, раніше, щоб зробити колоноскопію, жителям громади необхідно було їхати до Чернігівської обласної лікарні, а це не тільки затратно, але і в першу чергу незручно, адже до процедури необхідно підготуватися і вона досить “малоприємна”.

Варто також зазначити, що обладнання має функцію відеофіксації, що дозволить зберігати результати діагностики та використовувати для призначення лікування.

Загалом, це не перше обладнання, яке з’явилось у лікарні за сприяння Валерія Зуба, минулого року заклад придбав лапароскопічну стійку, яка з успіхом застосовується у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За сприяння Валерія Зуба Вертіївська громада отримала нову техніку.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я