В Україні вартість споживаного газу визначатимуть по-новому: за що платитимуть українці

Вартість газу для споживачів визначатимуть по-новому. В платіжці українці побачать новий показник, від якого й залежатиме вартість газу.

У платіжках же з’явиться новий показник – обсяг спожитої теплової енергії в перерахунку на кіловат-години

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості Україна.

У вівторок, 2 листопада, український парламент ухвалив закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії”.

Документ передбачає перехід на розрахунки й балансування на ринку газу в одиницях енергії. Таким чином, вартість “блакитного палива” буде залежати від його якості.

У платіжках же з’явиться новий показник – обсяг спожитої теплової енергії в перерахунку на кіловат-години. Зазначається, що це дозволить українцям порівнювати обсяги газу, які вони використовували, в одиницях енергії з іншими видами енергії. Завдяки цьому споживачі зможуть визначити, що для них вигідніше. В результаті це повинно підвищити енергоефективність в побуті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держаудитслужба зайшла на всі підприємства ТКЕ та зірвала один із пунктів газового меморандуму з місцевою владою – джерело.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я