В Україні починається нова хвиля захворюваності на COVID -19 – Радуцький

Фото РБК Україна

Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат від «Слуги народу» Михайло Радуцький в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що в Україні починається нова хвиля захворюваності на COVID-19, повідомляє УНІАН.

 «Судячи з того, що у нас йде ріст кожного дня. Сьогодні – це більше 7 тис. захворівших на COVID-19 за останню добу. Я не бачу різниці, який це саме штам. У нас був маленький локдаун для COVID-19, коли у нас було по 2-5 тис. На сьогоднішній день все, на жаль, зростає. Я так думаю, що ми виходимо на чергову хвилю захворюваності на COVID-19», – заявив Радуцький.

Михайло Радуцький

За його словами, це спостерігається також і в Європі, і в США.

«Єдине, що на сьогоднішній день може це зупинити – це поява колективного імунітету. Вакцинація – це найдієвіший спосіб для появи колективного імунітету, але у нас має бути прищеплено не менше 60% населення країни», – наголосив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Температура та незначний біль у місці ін’єкції: лікарі Чернігівщини розповіли про свій стан після вакцинації від коронавірусу.

 «На жаль, ми трошки розслабилися, я це бачу по залу Верховної Ради, навіть народні депутати забувають надягнути маску, забувають дотримуватись соціальної дистанції – я думаю, що два-три тижні після зимового посиленого карантину, коли ми мали ослаблення, люди розслабилися… почали більше нехтувати карантинними заходами і маємо зростання», – додав Радуцький.

Також він зазначив, що зростання кількості хворих може бути пов’язано з мутаціями коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 17-річний ліцеїст втратив селезінку після того, як його побив помічник вихователя в Чернігівському ліцеї.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я