Українських школярів протягом березня навчатимуть, як стати супергероєм і рятувати життя

У березні 2021 р. в українських школах розпочалась освітня програма “Супергерої FAST”, мета якої – навчити дітей розпізнавати перші ознаки інсульту та звертатися за невідкладною медичною допомогою. Оволодівши цими знаннями, діти зможуть рятувати життя дідусів та бабусь – відтак стати для них справжніми Супергероями. 

Довідково: Освітня програма «Супергерої FAST»  ̶  міжнародна кампанія, яка проводиться у понад 20 країнах світу. Це інтерактивна навчальна програма для дітей 5 – 9 років, яка за допомогою персонажів-супергероїв, а також цікавих ігор, конкурсів, поробок та мультфільмів вчить впізнавати перші ознаки інсульту та викликати невідкладну медичну допомогу. Програма розроблена Факультетом освітньої та соціальної політики Університету Македонії (Греція) за підтримки Ініціативи Angels та схвалена Всесвітньою організацією інсульту.

За статистикою в Україні щороку стається близько 130 000 випадків інсульту. Прогноз для пацієнта напряму залежить від того, як швидко йому буде надана кваліфікована медична допомога, адже за кожну хвилину від початку інсульту в мозку відмирає 2 млн нервових клітин.

Організатори запевняють, що глобальна мета програми – навчити 1 млн дітей в усьому світі розпізнавати симптоми інсульту. Приєднатися до програми «Супергерої FAST» може кожна школа або сім’я в Україні. Для цього потрібно лише зареєструватися на сайті: www.fastheroes.com

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я