В Сосницькій громаді створено партійну організацію «Української стратегії Гройсмана» [ВІДЕО]

«Українська стратегія Гройсмана» продовжує розбудову партійних організацій в громадах Чернігівщини. Відтак 16 листопада свою роботу розпочала Сосницька партійна організація.

«Ми відчуваємо, що у людей є великий інтерес до партії, люди хочуть змін в країні, адже вони бачать як за останній рік зросли ціни на продукти, яка ситуація в енергетиці і не тільки. І, на жаль, немає покращення життя. Тому є запит на зміни і запит на те, щоб професіонали прийшли до влади та навели лад!», – зазначив Андрій Прокопенко.

Головою Сосницької партійної організації було обрано Андрія Туркота – фахового юриста, що має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, а наразі підприємця, що розвиває сімейну справу у сфері виготовлення продуктів харчування.

«Дуже приємно те, що партія відкрита до всіх людей. У ній одразу заявляють, що вони хочуть зробити і показують, які у них плюси. Людям це подобається. Вже казків наслухались. Тому вони більш звертають увагу на чесність цієї партії, так само як і я»,- говорить Андрій Туркот.

І вже традиційно під час візиту до громади було проведено зустріч для обміну думок щодо справ в країні та області.

Серед питань, які турбують людей – ціни на продукти харчування та ситуація в енергетиці. Попри оптимістичні заяви влади, в країні критичний рівень запасів вугілля і є ризик відключення електроенергії в домівках. Актуальним є питання забезпечення населення робочими місцями.

Тож люди висловили велику надію та підтримку Володимиру Гройсману. Вони впевнені, що команда “Української стратегії” наведе лад в економіці та країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокопенко: Чому на момент настання холодів Україна опинилася фактично без запасів вугілля?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я