В Чернігові водій маршрутки возив людей будучи “під наркотою”: сьогодні він знову виїхав на маршрут “під кайфом”

Кілька днів тому в Чернігові патрульні зупинили водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Тоді чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку. Як ПіКу повідомили в прес-службі патрульної поліції Чернігвської області, сьогодні надійшов результат експертизи і він виявився позитивним –  водій був у стані наркотичного сп’яніння.

Фото патрульної поліції Чернігівської області

І як виявилось сьогодні водій знову вийшов на маршрут. Інспектори патрульної поліції зупинили його на кінцевій зупинці маршруту та повідомили водію про результати медогляду і, що на нього будуть складені адміністративні матеріали за керування транспортним засобом в стані сп’яніння. Під час спілкування з чоловіком охоронці порядку помітили у нього зовнішні ознаки наркотичного сп’яніння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 17-річний ліцеїст втратив селезінку після того, як його побив помічник вихователя в Чернігівському ліцеї.

Патрульні запропонував громадянину пройти огляд у лікаря, але цього разу він категорично відмовився. Повторив водій свою відмову і за присутності двох свідків.

Поліцейські склали два адміністративних протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння) КУпАП. Наразі водійське посвідчення у нього вилучене. Всі матеріали будуть направлені до суду.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я